Siatka ochronna zabezpieczająca

SZKOLENIA Z MONTAŻU SIATEK ASEKURACYJNYCH


Szkolenia z montaży siatek asekuracyjnych chroniących przed upadkiem z wysokości obejmują:

  • Dobór środków ochrony indywidualnej podczas montowania siatek
  • Organizację stanowiska pracy przed montażem
  • Zapoznanie się z wymaganiami normy EN1263-1 i EN1263-2, a w szególności: nazewnictwo i definicje, wymagania, rodzaje liny, instalowanie i demontaż, łączenie siatek, odkształcenie siatek, transport i przechowywanie, okresowa kontrola.
  • Montaż siatek: węzły, łączenie, mocowanie do konstrukcji
  • Zapoznanie się z instrukcją montażu, wypełnianie karty technicznej

Teoria i Praktyka: 1 dzień.

Możliwość asystowania naszego pracownika na budowie podczas pierwszych dni montażu siatek – wycena indywidualna.

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA

Każda osoba, która ukończy pozytywnie szkolenie otrzyma zaświadczenie w języku polskim. Możliwość otrzymania zaświadczenia także w języku angielskim lub niemieckim po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zaświadczenie jest ważne przez okres 12 miesięcy od daty jego wystawienia. Po upływie tego terminu zapraszamy na kurs przypominający.

Kurs przypominający pozwoli uzupełnić zdobytą wiedzę o bieżące przepisy i techniki w poszczególnych rodzajach prac prowadzonych na wysokości, zwłaszcza, gdy pracownik wraca do pracy po dłuższej przerwie.

WYŚLIJ ZAPYTANIE


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Dodatkowe opcje
Zgoda na przetważanie danych
na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie. Podane danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Alpinex Leszek Grabowski z siedzibą w Pile, ul. Pelikanowa 6.