Siatki zabezpieczające  świetliki

SIATKI ZABEZPIECZAJĄCE ŚWIETLIKI


Siatka asekuracyjna EN-1263-1 z pasem napinającym EN795B mocowana do konstrukcji świetlików, to świetne zabezpieczenie otworów świetlikowych. Chroni pracownika przed upadkiem z wysokości podczas prac na dachu. Dodatkowe wzmocnienie pasem napinającym pozwala zabezpieczyć się pracownikowi, wpiąć do pasa napinającego, dzięki czemu stanowi on punkt kotwiczący zgodny z normą EN795B.

Istnieje możliwość wyboru siatki asekuracyjnej bez pasa napinającego mocowanej bezpośrednio pod świetlikiem dachowym za pomocą liny min 30kN.

Maksymalny czas użytkowania siatek to 9 lat, pod warunkiem pozytywnych corocznych przeglądów). Przez pierwsze 5 lat siatki nie wymagają testowania, które jest wymagane przez kolejne 4 lata.

Rozmiary oczek: 100x100mm, 70x70mm, 45x45mm (linka tworząca grubości ok 5mm i 6mm).

Spełnia wymagania normy EN1263-1 oraz EN795 Klasa B.

Do miejsc, konstrukcji o utrudnionym dostępie (w celu corocznego pobrania oczek testowych), zaleca się stosowanie siatek bezpieczeństwa wykonanych z mocniejszego materiału, linki grubości ok 6mm o rozmiarze oczek 70x70mm.

WYŚLIJ ZAPYTANIE


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Dodatkowe opcje
Zgoda na przetważanie danych
na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie. Podane danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Alpinex Leszek Grabowski z siedzibą w Pile, ul. Pelikanowa 6.