Siatkowe platformy robocze

SIATKOWE PLATFORMY ROBOCZE


Platformy siatkowe stanowią znakomitą alternatywę dla wiszących rusztowań. Stosuje się je przy pracach podczas zadaszenia stadionów, budowie hal, lotnisk, wiaduktów czy też centrów handlowych.

Połączenie poziomej siatki asekuracyjnej typu S z pasami klamrowymi tworzy rodzaj platformy przywiązanej do konstrukcji nośnej za pomocą lin krawędziowych. Pasy napinające (EN 12195-1) przeplecione przez siatkę zmniejszają ugięcie siatki, umożliwiając prowadzenie prac na wysokości oraz swobodne poruszanie się od 3 do 6 pracowników.

UWAGA! Oczko siatki nie może być większe niż 4,5cm, natomiast zwis siatki przy jednoosobowym obciążeniu nie może być większe niż 50cm. Pomosty siatkowe mocuje się za pomocą lin wiążących 30kN lub pasów w odległości minimum 50cm.

WYŚLIJ ZAPYTANIE


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Dodatkowe opcje
Zgoda na przetważanie danych
na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie. Podane danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Alpinex Leszek Grabowski z siedzibą w Pile, ul. Pelikanowa 6.